NEDYME LTD.ŞTİ.’nin kurumsal değerleri “sağlık,kalite ve güven” üzerine inşa edilmiştir. Hedef, geliştirdiği teknolojiler ile endüstriye, Türkiye sanayisine, Türkiye ekonomisine katkı sağlamak, üretimi ile istihdam yaratmak, insana, doğaya ve hayata değer kazandırmaktadır.

Ürün yelpazesini doğa ve sağlık dostu NEDYME dumansız kömürlü mangal üretimi ile başlatan ve değerli müşterilerimizin beğenisine sunan firmamız, AR-GE çalışmalarını yeni ürünler geliştirerek sürdürmektedir.

148 ülkede Patent çalışmaları olan Nedyme dumansız mangal, kullanım kolaylığı ve sağlıklı pişirme özelliği sayesinde alışılagelmiş mangal standartlarını bozmuş, hem doğaya hem de insan sağlığına yararlı ürün olma özelliği ile iç piyasadaki yerini almıştır.

Öncelikle “insan sağlığına faydalı olmak” prensibi ile çalışan firmamız aynı zamanda “çevreye duyarlı olmak” prensibini de paralel olarak faaliyetlerine uygulamaktadır.

Geliştirme ekibimiz yanına gelebilecek yenilikçi ürünlerin üzerinde, başarılı bir üretim sağlayabilmek için hergün çalışmaktadır. Takipçimiz olun...!! Yenilikleri Kaçırmayın!